Kijkduinlaan 124

5045PK Tilburg · Campenhoef WestNiet te koop

In één oogopslag

Kerncijfers

Met 141 m² is deze woning 6% groter dan het straatgemiddelde (133 m²) en 27 jaar nieuwer dan de Tilburg-mediaan (1975).

WOZ-waarde
—
Oppervlak
141 m²
Bouwjaar
2002
Type (afgeleid)
appartement
Energielabel
A

Wat is Kijkduinlaan 124 waard?

Indicatieve waarde

€ 563.000

Onderkant range

€ 518.000

Bovenkant range

€ 608.000

De geschatte marktwaarde van Kijkduinlaan 124 in Tilburg ligt tussen € 518.000 en € 608.000, met een puntschatting van € 563.000. Voor dit adres is geen WOZ-waarde beschikbaar; de indicatie is berekend uit 9 vergelijkbare woningen in Tilburg (mediaan € 3.991 per m²), gecorrigeerd voor oppervlak, bouwjaar, type en energielabel. Vertrouwen: hoog.

Bandbreedte op basis van 9 vergelijkbare woningen in Tilburg (geen WOZ-waarde bekend). Hoe rekenen wij?

WOZ-waardeNiet bekend voor dit adres
Vergelijkbaar aanbod9 woningen in Tilburg
Mediaan prijs per m²€ 3.991/m²
Spreiding vergelijkbare verkopen (p25–p75)€ 549.680 – € 588.835
Weging in hybride waarde0% WOZ · 100% vergelijkbaar aanbod
Vertrouwen indicatiehoog

Bron: Waarderingskamer (WOZ), Kadaster, CBS prijsindex bestaande koopwoningen en actueel woningaanbod. Indicatie aanname conditie: goed (gemiddeld onderhouden, geen renovatie). Geen taxatie.

Verfijn met jouw onderhoudsstaat
In WOONT Woningwaarde
  • Waarde met bandbreedte
  • Betrouwbaarheid van de schatting
  • Vergelijkbare verkopen in de buurt
Bekijk wat je krijgt · € 59€ 14,95
WOONT Woningwaarde

Wil je dit nauwkeuriger laten uitwerken?

Modelwaarde met betrouwbaarheidsklasse, bandbreedte en recente Kadaster-verkopen uit de buurt. € 14,95 (normaal € 59).

Bekijk mijn woningwaarde

Verdieping

Wat levert verduurzamen mij op voor Kijkduinlaan 124?

Label A is gemiddeld voor woningen uit bouwperiode 2000-2010. Geldig tot 2030.

Energielabel

A
Geregistreerd: 9 november 2020
Geldig tot: 9 november 2030
Bron: EP-online (RVO)
In Mijn Energieplan
  • Haalbaar label na maatregelen
  • Kosten en subsidies per stap
  • Besparing per jaar
Bekijk wat je krijgt · € 59€ 14,95
Schil-Check

Klopt dit beeld van Kijkduinlaan 124?

We schatten de staat op basis van bouwjaar 2002 en label A. Dak- en geveloppervlak zijn geschat uit het woonoppervlak. Pas aan wat je weet; de pakketten rekenen direct mee. Alle bedragen zijn indicaties.

1 · Jouw woning nu

  • Zonnepanelen0

2 · Kies een verbeterpakket

De zwakste plekken eerst: beste verhouding tussen kosten en effect.

Zeker doen

  • Hybride warmtepomp€ 5.500

Optioneel

Subtotaal
€ 8.500 – € 12.000
ISDE-subsidie (indicatie)
− € 2.500
Totaal
€ 6.000 – € 9.500
NuStraks
EnergielabelAA++
Energiekosten / jr€ 2.640€ 1.230
Gas / jr1.260 m³560 m³
Stroom / jr3.110 kWh4.980 kWh
Eigen opwek / jr0 kWh3.400 kWh
CO₂ / jr3.270 kg1.520 kg

Indicatie met een vereenvoudigd rekenmodel en gemiddelde prijzen (gas € 1,35/m³, stroom € 0,30/kWh). ISDE: volle tarieven bij twee of meer isolatiemaatregelen, anders de helft. Financieren kan bijvoorbeeld via het Nationaal Warmtefonds.

3 · Hoe wil je verder?

Betaald
Mijn Energieplan

Persoonlijk rapport voor dit adres

€ 14,95 € 59

Bestel Energieplan
Gratis
Begeleiding aanvragen

Eén partij helpt met advies, subsidie en uitvoering

Aanvraag € 0 · vrijblijvend

Uitvoering is niet gratis; kosten spreek je vooraf af met de partij.

Je score verbeterenA → A++ · € 6.000+
Verduurzamingsplan

Investering, besparing en waardestijging

Indicatie op basis van het geregistreerde label A, het woonoppervlak en vergelijkbare woningen. De lokale specialist bepaalt het definitieve bedrag na een woningbezoek.

1

Wat wil je bereiken met je woning?

Kies eerst één wens — dan zie je direct wat dat voor Kijkduinlaan 124 betekent.

2

Dit betekent het voor jouw woning

3

Hoe wil je verder?

Na je keuze: zelf inzicht met Mijn Energieplan, of gratis complete begeleiding aanvragen.

AA+
labelsprong
Investering
€ 4.100 – € 9.400
vóór subsidie
Besparing
€ 470 – € 820
per jaar
Terugverdientijd
± 10,5 jaar
korter met ISDE-subsidie
Indicatieve waardestijging (Ecowaarde): +1.5–2.5% ≈ € 8.500 – € 14.000. Hoe werkt dit?

Labelsprong stap voor stap

Bekijk alle maatregelen, subsidies en de slimste volgorde

Alle maatregelen voor deze woning

MaatregelInvesteringBesparing/jrTerugverdientijdLabel
Dakisolatiein indicatie naar A+€ 4.100 – € 9.400€ 470 – € 820± 10,5 jaar± 1 stap
HR++/HR+++ glas€ 4.700 – € 14.100€ 290 – € 710± 18,8 jaar± 1 stap
Vloerisolatie€ 1.800 – € 4.100€ 240 – € 470± 8,3 jaar± 0.5 stap
Zonnepanelen€ 3.000 – € 6.000€ 600 – € 1.000± 5,6 jaar± 1 stap
Warmtepomp€ 6.500 – € 16.000€ 600 – € 1.200± 12,5 jaar± 1.5 stap
Thuisbatterij€ 3.500 – € 7.000€ 200 – € 500± 15 jaargeen labelstap

Begin hier: de slimste volgorde

Eerst de schil isoleren, dan zelf stroom opwekken, daarna pas de verwarming vervangen. Een goed geïsoleerde woning heeft een kleinere (goedkopere) warmtepomp nodig en houdt de opgewekte warmte vast.

1. Schil: isoleren
Dakisolatie · HR++/HR+++ glas · Vloerisolatie
2. Opwek: zelf stroom maken
Zonnepanelen · Thuisbatterij
3. Installatie: verwarmen
Warmtepomp

Bedragen zijn indicatieve marktschattingen voor vergelijkbare woningen, geen offerte. Werkelijke kosten, besparing en labelsprong volgen uit een opname en offerte ter plekke.

Woon je op Kijkduinlaan 124? Claim je woning gratis

Alleen voor bewoners, na bevestiging van je adres:

  • Hoeveel mensen jouw woning bekeken, en hoeveel kopers een woning zoals de jouwe zoeken
  • Je eigen woningdossier: bewaar alles van deze pagina en vul het aan met je verbouwingen
  • Als je wilt: meldingen bij een nieuwe waarde-indicatie en woningen die te koop komen of verkocht zijn in je buurt

Indicatie nu: € 518.000 – € 608.000 · een schatting, geen taxatie

Blijf op de hoogte van Kijkduinlaan 124

Ontvang een seintje bij een geregistreerde koopsom in de straat, een nieuwe WOZ-waarde of een wijziging op dit adres.

Gratis · Alleen bij echte wijzigingen · Altijd met één klik af te melden

Laatst bijgewerkt: 18 oktober 2026

Kijkduinlaan 124, 5045 PK Tilburg: appartement, gebouwd in 2002, 141 m² woonoppervlak.

Appartement (geschat), aan Kijkduinlaan 124 in Tilburg (5045PK), gebouwd in 2002. De woning heeft 141 m² woon­oppervlak. Energielabel A is geldig tot 2030.

Lokale woonspecialisten voor dit adres

Alle woonspecialisten →

Verdieping

Lokale woonlasten

Je woonlasten bestaan naast je hypotheek ook uit heffingen, energie en verzekeringen.

Jouw volgende woning in Tilburg?
Sta klaar voor nieuw Pre-Funda-aanbod. Ontvang gratis bericht zodra een verkoopstart bekend is.
Meld je gratis aan

Verdieping

Beeld & locatie

Bekijk de woning vanuit de lucht, op de kadastrale kaart, op de overzichtskaart en vanaf de straat.

Luchtfoto van Kijkduinlaan 124

Luchtfoto van Kijkduinlaan 124 (PDOK)
Luchtfoto · PDOK (25 cm)
Gebouwvorm
33 × 33 m
voetafdruk*
3.0 m
hoogte
schuin
dak

*Vierkante schatting uit oppervlak. Werkelijke vorm kan afwijken.

Donkere omtrek = gebouwomtrek (BAG-pand). Gestippelde lijn = kadastraal perceel. Luchtfoto: PDOK Actueel Hoogfrequent (25 cm). Schematische gebouwvorm: 3D BAG (TU Delft).

Kadastrale kaart van Kijkduinlaan 124

De kadastrale kaart toont de ligging van panden en kadastrale percelen met bijbehorend perceelnummer. Perceelinformatie voor dit adres wordt binnenkort aangevuld.

Overzichtskaart van Kijkduinlaan 124

Overzichtskaart met de positie van Kijkduinlaan 124 en — indien beschikbaar — de gebouwomtrek en kadastrale perceelgrens.


Verdieping

Buurt — Campenhoef West

Deze woning staat in de buurt Campenhoef West (wijk Campenhoef) in Tilburg. Tilburg is een gemeente in Noord-Brabant met een mix van historische lintbebouwing, naoorlogse uitbreidingswijken en recent toegevoegde nieuwbouw. De woningmarkt in Tilburg kenmerkt zich door relatief veel grondgebonden woningen en een actieve doorstroming.

Aantal woningen
283
Gem. WOZ-waarde
€ 372.750
Peildatum 1 januari 2025
WOZ per m²
€ 4.659
Gratis maandupdate

Ontvang elke maand de verkoopprijzen in Kijkduinlaan en omgeving

Welke woningen zijn er verkocht, voor welke prijs en wat is dat per m²? Eén keer per maand, gratis in je inbox. Met één klik weer afmelden.


Verder verkennen

Vergelijkbare woningen in de buurt


Actueel

Wat er verandert rond dit adres

Veranderingen in de Kijkduinlaan en op dit adres in de afgelopen 90 dagen.

Vergeleken met de straat

Met 141 m² is deze woning groter dan de meeste woningen aan Kijkduinlaan (85–211 m²).

Bouwjaar 2002; aan Kijkduinlaan lopen de bouwjaren van 1991 tot 2020.

De geregistreerde energielabels aan Kijkduinlaan lopen van A+ tot C, meestal A.

Op basis van 122 adressen in de straat. Bronnen: BAG en EP-online.


Verder verkennen

Specialisten voor dit adres

Onafhankelijk vergelijken — we ontvangen een vergoeding van aangesloten partners.


Verder verkennen

Veelgestelde vragen over Kijkduinlaan 124

Hoe groot is Kijkduinlaan 124?
Kijkduinlaan 124 heeft een woon­oppervlak van 141 m².
In welk jaar is Kijkduinlaan 124 gebouwd?
Kijkduinlaan 124 is gebouwd in 2002. Dat is 6 jaar nieuwer dan het gemiddelde in deze straat (1996).
Welk energielabel heeft Kijkduinlaan 124?
Kijkduinlaan 124 heeft energielabel A (geldig tot 2030).
In welke buurt ligt Kijkduinlaan 124?
Kijkduinlaan 124 ligt in de buurt Campenhoef West in de wijk Campenhoef in Tilburg.
Wat is de geschatte verkoopwaarde van Kijkduinlaan 124?
De indicatieve verkoopwaarde van Kijkduinlaan 124 ligt rond de € 563.000. De bandbreedte ligt tussen € 518.000 en € 608.000. Dit is geen taxatie; de werkelijke prijs hangt af van staat, vraag en aanbod.
Hoeveel stijgt de waarde van Kijkduinlaan 124 met een beter energielabel?
Van label A naar A++ levert gemiddeld 1-3% waardestijging op; voor Kijkduinlaan 124 is dat indicatief € 5.500 tot € 17.000. De werkelijke stijging hangt af van de uitgevoerde maatregelen en de markt.
Hoe lang is het energielabel van Kijkduinlaan 124 nog geldig?
Het geregistreerde label A van Kijkduinlaan 124 is geldig tot 9 november 2030. Een energielabel is 10 jaar geldig; na verduurzaming kan een nieuw label een betere klasse opleveren.

Niets missen

Krijg nieuw aanbod in Tilburg als eerste

Pre-Funda · exclusief · als eerste

Weet als eerste wanneer woningen in Tilburg in verkoop gaan

Van de Reeshof tot het centrum: schrijf je gratis in voor nieuw Pre-Funda-aanbod in Tilburg. Je ontvangt bericht zodra een verkoopstart bekend is.

100% gratis Direct of wekelijks Met 1 klik uitschrijven
Activeer gratis Pre-Funda