Bisschop Zwijsenstraat 70 02

5021KC Tilburg · Broekhoven I WestNiet te koop

In één oogopslag

Kerncijfers

Met 62 m² is deze woning 39% kleiner dan het straatgemiddelde (102 m²) en 47 jaar nieuwer dan de Tilburg-mediaan (1975).

WOZ-waarde
€ 316.000
Oppervlak
62 m²
Bouwjaar
2022
Type (afgeleid)
appartement
Energielabel
—

Wat is Bisschop Zwijsenstraat 70 02 waard?

+10% t.o.v. Broekhoven I West

Indicatieve waarde

€ 381.000

Onderkant range

€ 351.000

Bovenkant range

€ 412.000

De geschatte marktwaarde van Bisschop Zwijsenstraat 70 02 in Tilburg ligt tussen € 351.000 en € 412.000, met een puntschatting van € 381.000. Deze indicatie combineert de geïndexeerde WOZ-waarde (€ 337.488 per 1 januari 2025) met 10 vergelijkbare woningen in het aanbod in Tilburg (mediaan vraagprijs € 6.115 per m²). Vertrouwen: hoog.

Bandbreedte op basis van geïndexeerde WOZ-waarde en 10 vergelijkbare woningen in Tilburg. Hoe rekenen wij?

WOZ-waarde (basis)€ 316.000 · peildatum 1 januari 2025
WOZ geïndexeerd naar nu€ 337.488 · factor 1.068 (cbs_pbk_q1_2026)
Vergelijkbaar aanbod10 woningen in Tilburg
Mediaan prijs per m²€ 6.115/m²
Spreiding vergelijkbare verkopen (p25–p75)€ 376.769 – € 381.538
Weging in hybride waarde0% WOZ · 100% vergelijkbaar aanbod
Vertrouwen indicatiehoog

Bron: Waarderingskamer (WOZ), Kadaster, CBS prijsindex bestaande koopwoningen en actueel woningaanbod. Indicatie aanname conditie: goed (gemiddeld onderhouden, geen renovatie). Geen taxatie.

Verfijn met jouw onderhoudsstaat
In WOONT Woningwaarde
  • Waarde met bandbreedte
  • Betrouwbaarheid van de schatting
  • Vergelijkbare verkopen in de buurt
Bekijk wat je krijgt · € 59€ 14,95

Waardeontwikkeling & WOZ-historie

De historische WOZ-waarden en geregistreerde verkopen van Bisschop Zwijsenstraat 70 02. WOZ-waarden hebben een eigen peildatum en zijn niet hetzelfde als de actuele marktwaarde.

WOZ-historie

De WOZ-waarde per m² (€ 5.097) ligt 39% boven het straatgemiddelde (€ 3.681). Sinds 2021 is de waarde gestegen met 888%.

WOZ-ontwikkeling
€ 316.000
+887.5%

Bron: Waarderingskamer (WOZ).

WOONT Woningwaarde

Wil je dit nauwkeuriger laten uitwerken?

Modelwaarde met betrouwbaarheidsklasse, bandbreedte en recente Kadaster-verkopen uit de buurt. € 14,95 (normaal € 59).

Bekijk mijn woningwaarde

Verdieping

Wat levert verduurzamen mij op voor Bisschop Zwijsenstraat 70 02?

Energielabel

Geen geregistreerd label bij EP-online. Bij verkoop laat de eigenaar een definitief label opstellen door een EP-adviseur.

In Mijn Energieplan
  • Haalbaar label na maatregelen
  • Kosten en subsidies per stap
  • Besparing per jaar
Bekijk wat je krijgt · € 59€ 14,95
Schil-Check

Klopt dit beeld van Bisschop Zwijsenstraat 70 02?

We schatten de staat op basis van bouwjaar 2022. Dak- en geveloppervlak zijn geschat uit het woonoppervlak. Pas aan wat je weet; de pakketten rekenen direct mee. Alle bedragen zijn indicaties.

1 · Jouw woning nu

  • Zonnepanelen0

2 · Kies een verbeterpakket

De zwakste plekken eerst: beste verhouding tussen kosten en effect.

    Optioneel

    Subtotaal
    € 3.800 – € 5.400
    ISDE-subsidie (indicatie)
    − € 0
    Totaal
    € 3.800 – € 5.400
    NuStraks
    EnergielabelAA+
    Energiekosten / jr€ 1.330€ 310
    Gas / jr0 m³0 m³
    Stroom / jr4.440 kWh4.440 kWh
    Eigen opwek / jr0 kWh3.400 kWh
    CO₂ / jr1.470 kg340 kg

    Indicatie met een vereenvoudigd rekenmodel en gemiddelde prijzen (gas € 1,35/m³, stroom € 0,30/kWh). ISDE: volle tarieven bij twee of meer isolatiemaatregelen, anders de helft. Financieren kan bijvoorbeeld via het Nationaal Warmtefonds.

    3 · Hoe wil je verder?

    Betaald
    Mijn Energieplan

    Persoonlijk rapport voor dit adres

    € 14,95 € 59

    Bestel Energieplan
    Gratis
    Begeleiding aanvragen

    Eén partij helpt met advies, subsidie en uitvoering

    Aanvraag € 0 · vrijblijvend

    Uitvoering is niet gratis; kosten spreek je vooraf af met de partij.

    Je score verbeterenA → A+ · € 3.800+
    Verduurzamingsplan

    Investering, besparing en waardestijging

    Indicatie op basis van het bouwjaar (er is geen geregistreerd energielabel), het woonoppervlak en vergelijkbare woningen. De lokale specialist bepaalt het definitieve bedrag na een woningbezoek.

    1

    Wat wil je bereiken met je woning?

    Kies eerst één wens — dan zie je direct wat dat voor Bisschop Zwijsenstraat 70 02 betekent.

    2

    Dit betekent het voor jouw woning

    3

    Hoe wil je verder?

    Na je keuze: zelf inzicht met Mijn Energieplan, of gratis complete begeleiding aanvragen.

    AA+
    startlabel geschat
    Investering
    € 3.000 – € 6.000
    vóór subsidie
    Besparing
    € 600 – € 1.000
    per jaar
    Terugverdientijd
    ± 5,6 jaar
    korter met ISDE-subsidie
    Indicatieve waardestijging (Ecowaarde): +1.5–2.5% ≈ € 5.500 – € 9.500. Hoe werkt dit?

    Labelsprong stap voor stap

    Bekijk alle maatregelen, subsidies en de slimste volgorde

    Alle maatregelen voor deze woning

    MaatregelInvesteringBesparing/jrTerugverdientijdLabel
    Zonnepanelenin indicatie naar A+€ 3.000 – € 6.000€ 600 – € 1.000± 5,6 jaar± 1 stap
    Warmtepomp€ 6.500 – € 16.000€ 600 – € 1.200± 12,5 jaar± 1.5 stap
    Thuisbatterij€ 3.500 – € 7.000€ 200 – € 500± 15 jaargeen labelstap

    Begin hier: de slimste volgorde

    Eerst de schil isoleren, dan zelf stroom opwekken, daarna pas de verwarming vervangen. Een goed geïsoleerde woning heeft een kleinere (goedkopere) warmtepomp nodig en houdt de opgewekte warmte vast.

    2. Opwek: zelf stroom maken
    Zonnepanelen · Thuisbatterij
    3. Installatie: verwarmen
    Warmtepomp

    Bedragen zijn indicatieve marktschattingen voor vergelijkbare woningen, geen offerte. Werkelijke kosten, besparing en labelsprong volgen uit een opname en offerte ter plekke.

    Woon je op Bisschop Zwijsenstraat 70 02? Claim je woning gratis

    Alleen voor bewoners, na bevestiging van je adres:

    • Hoeveel mensen jouw woning bekeken, en hoeveel kopers een woning zoals de jouwe zoeken
    • Je eigen woningdossier: bewaar alles van deze pagina en vul het aan met je verbouwingen
    • Als je wilt: meldingen bij een nieuwe waarde-indicatie en woningen die te koop komen of verkocht zijn in je buurt

    Indicatie nu: € 351.000 – € 412.000 · een schatting, geen taxatie

    Blijf op de hoogte van Bisschop Zwijsenstraat 70 02

    Ontvang een seintje bij een geregistreerde koopsom in de straat, een nieuwe WOZ-waarde of een wijziging op dit adres.

    Gratis · Alleen bij echte wijzigingen · Altijd met één klik af te melden

    Laatst bijgewerkt: 13 oktober 2026

    Bisschop Zwijsenstraat 70 02, 5021 KC Tilburg: appartement, gebouwd in 2022, 62 m² woonoppervlak.

    Appartement (geschat), aan Bisschop Zwijsenstraat 70-02 in Tilburg (5021KC), gebouwd in 2022. De woning heeft 62 m² woon­oppervlak. De WOZ-waarde steeg van € 32.000 (2021) naar € 316.000 (2025), een toename van 888%.

    Lokale woonspecialisten voor dit adres

    Alle woonspecialisten →

    Verdieping

    Lokale woonlasten

    Je woonlasten bestaan naast je hypotheek ook uit heffingen, energie en verzekeringen.

    Jouw volgende woning in Tilburg?
    Sta klaar voor nieuw Pre-Funda-aanbod. Ontvang gratis bericht zodra een verkoopstart bekend is.
    Meld je gratis aan

    Verdieping

    Beeld & locatie

    Bekijk de woning vanuit de lucht, op de kadastrale kaart, op de overzichtskaart en vanaf de straat.

    Luchtfoto van Bisschop Zwijsenstraat 70 02

    Luchtfoto van Bisschop Zwijsenstraat 70 02 (PDOK)
    Luchtfoto · PDOK (25 cm)
    Gebouwvorm
    14 × 14 m
    voetafdruk*
    3.0 m
    hoogte
    schuin
    dak

    *Vierkante schatting uit oppervlak. Werkelijke vorm kan afwijken.

    Donkere omtrek = gebouwomtrek (BAG-pand). Gestippelde lijn = kadastraal perceel. Luchtfoto: PDOK Actueel Hoogfrequent (25 cm). Schematische gebouwvorm: 3D BAG (TU Delft).

    Kadastrale kaart van Bisschop Zwijsenstraat 70 02

    De kadastrale kaart toont de ligging van panden en kadastrale percelen met bijbehorend perceelnummer. Perceelinformatie voor dit adres wordt binnenkort aangevuld.

    Overzichtskaart van Bisschop Zwijsenstraat 70 02

    Overzichtskaart met de positie van Bisschop Zwijsenstraat 70 02 en — indien beschikbaar — de gebouwomtrek en kadastrale perceelgrens.


    Verdieping

    Buurt — Broekhoven I West

    Deze woning staat in de buurt Broekhoven I West (wijk Broekhoven) in Tilburg. Tilburg is een gemeente in Noord-Brabant met een mix van historische lintbebouwing, naoorlogse uitbreidingswijken en recent toegevoegde nieuwbouw. De woningmarkt in Tilburg kenmerkt zich door relatief veel grondgebonden woningen en een actieve doorstroming.

    Aantal woningen
    112
    Gem. WOZ-waarde
    € 286.473
    Peildatum 1 januari 2025
    WOZ per m²
    € 3.940
    Gratis maandupdate

    Ontvang elke maand de verkoopprijzen in Bisschop Zwijsenstraat en omgeving

    Welke woningen zijn er verkocht, voor welke prijs en wat is dat per m²? Eén keer per maand, gratis in je inbox. Met één klik weer afmelden.


    Verder verkennen

    Vergelijkbare woningen in de buurt


    Actueel

    Wat er verandert rond dit adres

    Veranderingen in de Bisschop Zwijsenstraat en op dit adres in de afgelopen 90 dagen.

    Vergeleken met de straat

    Met 62 m² is deze woning kleiner dan de meeste woningen aan Bisschop Zwijsenstraat (23–1.562 m²).

    Bouwjaar 2022; aan Bisschop Zwijsenstraat lopen de bouwjaren van 1890 tot 2024.

    De geregistreerde energielabels aan Bisschop Zwijsenstraat lopen van A+++ tot G, meestal A.

    Op basis van 198 adressen in de straat. Bronnen: BAG en EP-online.


    Verder verkennen

    Specialisten voor dit adres

    Onafhankelijk vergelijken — we ontvangen een vergoeding van aangesloten partners.


    Verder verkennen

    Veelgestelde vragen over Bisschop Zwijsenstraat 70 02

    Wat is de WOZ-waarde van Bisschop Zwijsenstraat 70-02?
    De WOZ-waarde van Bisschop Zwijsenstraat 70-02 is € 316.000 (peildatum 2025). Dat komt neer op € 5.097 per m².
    Hoe groot is Bisschop Zwijsenstraat 70-02?
    Bisschop Zwijsenstraat 70-02 heeft een woon­oppervlak van 62 m².
    In welk jaar is Bisschop Zwijsenstraat 70-02 gebouwd?
    Bisschop Zwijsenstraat 70-02 is gebouwd in 2022. Dat is 67 jaar nieuwer dan het gemiddelde in deze straat (1955).
    Welk energielabel heeft Bisschop Zwijsenstraat 70-02?
    Voor Bisschop Zwijsenstraat 70-02 is geen geregistreerd energielabel bekend in EP-Online. Een definitief label moet bij verkoop worden vastgesteld door een gecertificeerd adviseur.
    In welke buurt ligt Bisschop Zwijsenstraat 70-02?
    Bisschop Zwijsenstraat 70-02 ligt in de buurt Broekhoven I West in de wijk Broekhoven in Tilburg.
    Wat is de geschatte verkoopwaarde van Bisschop Zwijsenstraat 70-02?
    De indicatieve verkoopwaarde van Bisschop Zwijsenstraat 70-02 ligt rond de € 381.000. De bandbreedte ligt tussen € 351.000 en € 412.000. De meest recente WOZ-waarde is € 316.000. Dit is geen taxatie; de werkelijke prijs hangt af van staat, vraag en aanbod.
    Hoe heeft de waarde van Bisschop Zwijsenstraat 70-02 zich ontwikkeld?
    De WOZ-waarde van Bisschop Zwijsenstraat 70-02 ging van € 32.000 (2021) naar € 316.000 (2025), een stijging van 888%.
    Waarom verschilt de WOZ-waarde van Bisschop Zwijsenstraat 70-02 van de verkoopwaarde?
    De WOZ-waarde (€ 316.000, peildatum 2025) is een belastingwaarde op een vaste peildatum. De indicatieve verkoopwaarde van € 381.000 houdt ook rekening met recente verkopen en het aanbod in de buurt en ligt 21% hoger. Geen van beide is een taxatie.

    Niets missen

    Krijg nieuw aanbod in Tilburg als eerste

    Pre-Funda · exclusief · als eerste

    Weet als eerste wanneer woningen in Tilburg in verkoop gaan

    Van de Reeshof tot het centrum: schrijf je gratis in voor nieuw Pre-Funda-aanbod in Tilburg. Je ontvangt bericht zodra een verkoopstart bekend is.

    100% gratis Direct of wekelijks Met 1 klik uitschrijven
    Activeer gratis Pre-Funda