Veldhovenring 111

5041BB Tilburg · Pastorieklamp WestNiet te koop

In één oogopslag

Kerncijfers

Met 36 m² is deze woning 49% kleiner dan het straatgemiddelde (71 m²) en 56 jaar ouder dan de Tilburg-mediaan (1977).

WOZ-waarde
€ 192.000
Oppervlak
36 m²
Bouwjaar
1921
Type (afgeleid)
appartement
Energielabel
A++

Is uw woning al klaar voor de verkoop?

Maak een paar foto’s, stel uw vragen en ontdek wat u nu al kunt doen om beter te verkopen — en wat u gerust kunt laten. Gratis, in 3 minuten.

Bijvoorbeeld:

  • “Moet ik mijn keuken nog opknappen voor de verkoop?”
  • “Is mijn woonkamer te vol voor de foto’s?”
  • “Wat levert meer op: schilderen of de tuin aanpakken?”
  • “Wat kan ik beter laten zoals het is?”
Start de gratis check

Wat is Veldhovenring 111 waard?

-30% t.o.v. Pastorieklamp West

Indicatieve waarde

€ 209.000

Onderkant range

€ 192.000

Bovenkant range

€ 226.000

De geschatte marktwaarde van Veldhovenring 111 in Tilburg ligt tussen € 192.000 en € 226.000, met een puntschatting van € 209.000. Deze indicatie combineert de geïndexeerde WOZ-waarde (€ 205.056 per 1 januari 2025) met 9 vergelijkbare woningen in het aanbod in Tilburg (ruim gezocht) (mediaan vraagprijs € 6.618 per m²). Vertrouwen: hoog.

Bandbreedte op basis van geïndexeerde WOZ-waarde en 9 vergelijkbare woningen in Tilburg (ruim gezocht). Hoe rekenen wij?

WOZ-waarde (basis)€ 192.000 · peildatum 1 januari 2025
WOZ geïndexeerd naar nu€ 205.056 · factor 1.068 (cbs_pbk_q1_2026)
Vergelijkbaar aanbod9 woningen in Tilburg (ruim gezocht)
Mediaan prijs per m²€ 6.618/m²
Spreiding vergelijkbare verkopen (p25–p75)€ 224.100 – € 247.500
Weging in hybride waarde0% WOZ · 100% vergelijkbaar aanbod
Vertrouwen indicatiehoog

Bron: Waarderingskamer (WOZ), Kadaster, CBS prijsindex bestaande koopwoningen en actueel woningaanbod. Indicatie aanname conditie: goed (gemiddeld onderhouden, geen renovatie). Geen taxatie.

Verfijn met jouw onderhoudsstaat

Waardeontwikkeling & WOZ-historie

De historische WOZ-waarden en geregistreerde verkopen van Veldhovenring 111. WOZ-waarden hebben een eigen peildatum en zijn niet hetzelfde als de actuele marktwaarde.

WOZ-historie

De WOZ-waarde per m² (€ 5.333) ligt 4% onder het straatgemiddelde (€ 5.563). Sinds 2015 is de waarde gestegen met 225%.

WOZ-ontwikkeling
€ 192.000
+225.4%

Bron: Waarderingskamer (WOZ).

Blijf op de hoogte van Veldhovenring 111

Ontvang een seintje bij een geregistreerde koopsom in de straat, een nieuwe WOZ-waarde of een wijziging op dit adres.

Gratis · Alleen bij echte wijzigingen · Altijd met één klik af te melden

Woon je op Veldhovenring 111?

Bevestig je adres en krijg je eigen woningoverzicht: waardeverloop, verkopen in de straat, belangstelling en energie.


Verdieping

Wat levert verduurzamen mij op voor Veldhovenring 111?

Label A++ is energiezuinig voor woningen uit bouwperiode 1920-1930. Geldig tot 2036.

Energielabel

A++
Geregistreerd: 22 mei 2026
Geldig tot: 22 mei 2036
Bron: EP-online (RVO)
Verduurzamingsplan

Investering, besparing en waardestijging

Indicatie op basis van het geregistreerde label A++, het woonoppervlak en vergelijkbare woningen. De lokale specialist bepaalt het definitieve bedrag na een woningbezoek.

1

Wat wil je bereiken met je woning?

Kies eerst één wens — dan zie je direct wat dat voor Veldhovenring 111 betekent.

2

Dit betekent het voor jouw woning

3

Hoe wil je verder?

Na je keuze: zelf inzicht met Mijn Energieplan, of gratis complete begeleiding aanvragen.

Deze woning heeft al een zeer zuinig label (A++). Een thuisbatterij of slimmere sturing kan de energierekening nog verder verlagen.

Bekijk alle maatregelen, subsidies en de slimste volgorde

Alle maatregelen voor deze woning

MaatregelInvesteringBesparing/jrTerugverdientijdLabel
Spouwmuurisolatie€ 700 – € 1.500€ 150 – € 270± 5,2 jaar± 1 stap
Dakisolatie€ 2.100 – € 4.800€ 240 – € 420± 10,5 jaar± 1 stap
HR++/HR+++ glas€ 2.400 – € 7.200€ 150 – € 360± 18,8 jaar± 1 stap
Vloerisolatie€ 900 – € 2.100€ 120 – € 240± 8,3 jaar± 0.5 stap
Zonnepanelen€ 3.000 – € 6.000€ 600 – € 1.000± 5,6 jaar± 1 stap
Warmtepomp€ 6.500 – € 16.000€ 600 – € 1.200± 12,5 jaar± 1.5 stap
Thuisbatterij€ 3.500 – € 7.000€ 200 – € 500± 15 jaargeen labelstap

Begin hier: de slimste volgorde

Eerst de schil isoleren, dan zelf stroom opwekken, daarna pas de verwarming vervangen. Een goed geïsoleerde woning heeft een kleinere (goedkopere) warmtepomp nodig en houdt de opgewekte warmte vast.

1. Schil: isoleren
Spouwmuurisolatie · Dakisolatie · HR++/HR+++ glas · Vloerisolatie
2. Opwek: zelf stroom maken
Zonnepanelen · Thuisbatterij
3. Installatie: verwarmen
Warmtepomp

Bedragen zijn indicatieve marktschattingen voor vergelijkbare woningen, geen offerte. Werkelijke kosten, besparing en labelsprong volgen uit een opname en offerte ter plekke.

Laatst bijgewerkt: 19 oktober 2026

Veldhovenring 111, 5041 BB Tilburg: appartement, gebouwd in 1921, 36 m² woonoppervlak.

Appartement (geschat), aan Veldhovenring 111 in Tilburg (5041BB), gebouwd in 1921. De woning heeft 36 m² woon­oppervlak. De WOZ-waarde steeg van € 59.000 (2015) naar € 192.000 (2025), een toename van 225%. Energielabel A++ is geldig tot 2036.

WOONT Woningwaarde

Wil je precies weten wat Veldhovenring 111 waard is?

Modelwaarde met betrouwbaarheidsklasse, bandbreedte en recente Kadaster-verkopen uit de buurt. Binnen minuten, € 14,95 (normaal € 59).

Bekijk mijn woningwaarde

Verdieping

Lokale woonlasten

Je woonlasten bestaan naast je hypotheek ook uit heffingen, energie en verzekeringen.


Verdieping

Beeld & locatie

Bekijk de woning vanuit de lucht, op de kadastrale kaart, op de overzichtskaart en vanaf de straat.

Luchtfoto van Veldhovenring 111

Luchtfoto van Veldhovenring 111 (PDOK)
Luchtfoto · PDOK (25 cm)
Gebouwvorm
16 × 16 m
voetafdruk*
3.0 m
hoogte
schuin
dak

*Vierkante schatting uit oppervlak. Werkelijke vorm kan afwijken.

Donkere omtrek = gebouwomtrek (BAG-pand). Gestippelde lijn = kadastraal perceel. Luchtfoto: PDOK Actueel Hoogfrequent (25 cm). Schematische gebouwvorm: 3D BAG (TU Delft).

Kadastrale kaart van Veldhovenring 111

De kadastrale kaart toont de ligging van panden en kadastrale percelen met bijbehorend perceelnummer. Perceelinformatie voor dit adres wordt binnenkort aangevuld.

Overzichtskaart van Veldhovenring 111

Overzichtskaart met de positie van Veldhovenring 111 en — indien beschikbaar — de gebouwomtrek en kadastrale perceelgrens.


Verdieping

Buurt — Pastorieklamp West

Deze woning staat in de buurt Pastorieklamp West (wijk Het Goirke) in Tilburg. Tilburg is een gemeente in Noord-Brabant met een mix van historische lintbebouwing, naoorlogse uitbreidingswijken en recent toegevoegde nieuwbouw. De woningmarkt in Tilburg kenmerkt zich door relatief veel grondgebonden woningen en een actieve doorstroming.

Aantal woningen
1.192
Gem. WOZ-waarde
€ 274.000
Peildatum 1 januari 2025
WOZ per m²
€ 4.644
Gratis maandupdate

Ontvang elke maand de verkoopprijzen in Veldhovenring en omgeving

Welke woningen zijn er verkocht, voor welke prijs en wat is dat per m²? Eén keer per maand, gratis in je inbox. Met één klik weer afmelden.


Verder verkennen

Vergelijkbare woningen in de buurt


Actueel

Wat er verandert rond dit adres

Veranderingen in de Veldhovenring en op dit adres in de afgelopen 90 dagen.


Verder verkennen

Specialisten voor dit adres

Onafhankelijk vergelijken — we ontvangen een vergoeding van aangesloten partners.


Verder verkennen

Veelgestelde vragen over Veldhovenring 111

Wat is de WOZ-waarde van Veldhovenring 111?
De WOZ-waarde van Veldhovenring 111 is € 192.000 (peildatum 2025). Dat komt neer op € 5.333 per m².
Hoe groot is Veldhovenring 111?
Veldhovenring 111 heeft een woon­oppervlak van 36 m².
In welk jaar is Veldhovenring 111 gebouwd?
Veldhovenring 111 is gebouwd in 1921. Dat is 53 jaar ouder dan het gemiddelde in deze straat (1974).
Welk energielabel heeft Veldhovenring 111?
Veldhovenring 111 heeft energielabel A++ (geldig tot 2036).
In welke buurt ligt Veldhovenring 111?
Veldhovenring 111 ligt in de buurt Pastorieklamp West in de wijk Het Goirke in Tilburg.
Wat is de geschatte verkoopwaarde van Veldhovenring 111?
De indicatieve verkoopwaarde van Veldhovenring 111 ligt rond de € 209.000. De bandbreedte ligt tussen € 192.000 en € 226.000. De meest recente WOZ-waarde is € 192.000. Dit is geen taxatie; de werkelijke prijs hangt af van staat, vraag en aanbod.
Hoe heeft de waarde van Veldhovenring 111 zich ontwikkeld?
De WOZ-waarde van Veldhovenring 111 ging van € 59.000 (2015) naar € 192.000 (2025), een stijging van 225%.
Hoe kan ik Veldhovenring 111 verduurzamen?
Voor Veldhovenring 111 (bouwjaar 1921) met label A++ liggen vooral na-isolatie van spouw, dak en vloer voor de hand. Kosten, besparing en subsidies verschillen per maatregel; een energieadviseur kan dit per woning doorrekenen.
Waarom verschilt de WOZ-waarde van Veldhovenring 111 van de verkoopwaarde?
De WOZ-waarde (€ 192.000, peildatum 2025) is een belastingwaarde op een vaste peildatum. De indicatieve verkoopwaarde van € 209.000 houdt ook rekening met recente verkopen en het aanbod in de buurt en ligt 9% hoger. Geen van beide is een taxatie.
Hoe lang is het energielabel van Veldhovenring 111 nog geldig?
Het geregistreerde label A++ van Veldhovenring 111 is geldig tot 22 mei 2036. Een energielabel is 10 jaar geldig; na verduurzaming kan een nieuw label een betere klasse opleveren.

Niets missen

Krijg nieuw aanbod in Tilburg als eerste

Pre-Funda · exclusief · als eerste

Pre-Funda: zie woningen in Tilburg vóórdat ze te koop staan

Particulieren bieden hun woning eerst exclusief aan via TillyWoont. Schrijf je gratis in en ontvang nieuw aanbod als eerste — direct contact met de eigenaar, geen makelaar.

100% gratis Direct of wekelijks Met 1 klik uitschrijven
Activeer gratis Pre-Funda