Maalbergenstraat 15

5045JG Tilburg · De Kievit Zuid-OostNiet te koop

In één oogopslag

Kerncijfers

Met 145 m² is deze woning 12% kleiner dan het straatgemiddelde (165 m²) en 17 jaar nieuwer dan de Tilburg-mediaan (1977).

WOZ-waarde
—
Oppervlak
145 m²
Bouwjaar
1994
Type (afgeleid)
2-onder-1-kap
Energielabel
B

Wat is Maalbergenstraat 15 waard?

Indicatieve waarde

€ 578.000

Onderkant range

€ 532.000

Bovenkant range

€ 624.000

De geschatte marktwaarde van Maalbergenstraat 15 in Tilburg ligt tussen € 532.000 en € 624.000, met een puntschatting van € 578.000. Voor dit adres is geen WOZ-waarde beschikbaar; de indicatie is berekend uit 10 vergelijkbare woningen in Tilburg (mediaan € 4.022 per m²), gecorrigeerd voor oppervlak, bouwjaar, type en energielabel. Vertrouwen: hoog.

Bandbreedte op basis van 10 vergelijkbare woningen in Tilburg (geen WOZ-waarde bekend). Hoe rekenen wij?

WOZ-waardeNiet bekend voor dit adres
Vergelijkbaar aanbod10 woningen in Tilburg
Mediaan prijs per m²€ 4.022/m²
Spreiding vergelijkbare verkopen (p25–p75)€ 557.395 – € 609.879
Weging in hybride waarde0% WOZ · 100% vergelijkbaar aanbod
Vertrouwen indicatiehoog

Bron: Waarderingskamer (WOZ), Kadaster, CBS prijsindex bestaande koopwoningen en actueel woningaanbod. Indicatie aanname conditie: goed (gemiddeld onderhouden, geen renovatie). Geen taxatie.

Verfijn met jouw onderhoudsstaat
In WOONT Woningwaarde
  • Waarde met bandbreedte
  • Betrouwbaarheid van de schatting
  • Vergelijkbare verkopen in de buurt
Bekijk wat je krijgt · € 59€ 14,95
WOONT Woningwaarde

Wil je dit nauwkeuriger laten uitwerken?

Modelwaarde met betrouwbaarheidsklasse, bandbreedte en recente Kadaster-verkopen uit de buurt. € 14,95 (normaal € 59).

Bekijk mijn woningwaarde

Verdieping

Wat levert verduurzamen mij op voor Maalbergenstraat 15?

Label B is gemiddeld voor woningen uit bouwperiode 1990-2000. Geldig tot 2030.

Energielabel

B
Geregistreerd: 31 december 2020
Geldig tot: 31 december 2030
Bron: EP-online (RVO)
In Mijn Energieplan
  • Haalbaar label na maatregelen
  • Kosten en subsidies per stap
  • Besparing per jaar
Bekijk wat je krijgt · € 59€ 14,95
Schil-Check

Klopt dit beeld van Maalbergenstraat 15?

We schatten de staat op basis van bouwjaar 1994 en label B. Dak- en geveloppervlak zijn geschat uit het woonoppervlak. Pas aan wat je weet; de pakketten rekenen direct mee. Alle bedragen zijn indicaties.

1 · Jouw woning nu

  • Zonnepanelen0

2 · Kies een verbeterpakket

De zwakste plekken eerst: beste verhouding tussen kosten en effect.

Zeker doen

  • Ramen begane grond: HR++ glas€ 5.000
  • Ramen verdieping: HR++ glas€ 4.000

Optioneel

Subtotaal
€ 11.400 – € 16.100
ISDE-subsidie (indicatie)
− € 1.250
Totaal
€ 10.150 – € 14.850
NuStraks
EnergielabelBA+
Energiekosten / jr€ 3.000€ 1.750
Gas / jr1.530 m³1.300 m³
Stroom / jr3.130 kWh3.130 kWh
Eigen opwek / jr0 kWh3.400 kWh
CO₂ / jr3.750 kg2.310 kg

Indicatie met een vereenvoudigd rekenmodel en gemiddelde prijzen (gas € 1,35/m³, stroom € 0,30/kWh). ISDE: volle tarieven bij twee of meer isolatiemaatregelen, anders de helft. Financieren kan bijvoorbeeld via het Nationaal Warmtefonds.

3 · Hoe wil je verder?

Betaald
Mijn Energieplan

Persoonlijk rapport voor dit adres

€ 14,95 € 59

Bestel Energieplan
Gratis
Begeleiding aanvragen

Eén partij helpt met advies, subsidie en uitvoering

Aanvraag € 0 · vrijblijvend

Uitvoering is niet gratis; kosten spreek je vooraf af met de partij.

Je score verbeterenB → A+ · € 10.150+
Verduurzamingsplan

Investering, besparing en waardestijging

Indicatie op basis van het geregistreerde label B, het woonoppervlak en vergelijkbare woningen. De lokale specialist bepaalt het definitieve bedrag na een woningbezoek.

1

Wat wil je bereiken met je woning?

Kies eerst één wens — dan zie je direct wat dat voor Maalbergenstraat 15 betekent.

2

Dit betekent het voor jouw woning

3

Hoe wil je verder?

Na je keuze: zelf inzicht met Mijn Energieplan, of gratis complete begeleiding aanvragen.

BA
labelsprong
Investering
€ 4.200 – € 9.700
vóór subsidie
Besparing
€ 480 – € 850
per jaar
Terugverdientijd
± 10,5 jaar
korter met ISDE-subsidie
Indicatieve waardestijging (Ecowaarde): +1.5–2.5% ≈ € 8.500 – € 14.500. Hoe werkt dit?

Labelsprong stap voor stap

Bekijk alle maatregelen, subsidies en de slimste volgorde

Alle maatregelen voor deze woning

MaatregelInvesteringBesparing/jrTerugverdientijdLabel
Dakisolatiein indicatie naar A€ 4.200 – € 9.700€ 480 – € 850± 10,5 jaar± 1 stap
HR++/HR+++ glas€ 4.800 – € 14.500€ 300 – € 730± 18,7 jaar± 1 stap
Vloerisolatie€ 1.800 – € 4.200€ 240 – € 480± 8,3 jaar± 0.5 stap
Zonnepanelen€ 4.000 – € 7.500€ 700 – € 1.200± 6,1 jaar± 1 stap
Warmtepomp€ 12.000 – € 20.000€ 1.000 – € 1.800± 11,4 jaar± 1.5 stap
Thuisbatterij€ 3.500 – € 7.000€ 150 – € 400± 19,1 jaargeen labelstap

Begin hier: de slimste volgorde

Eerst de schil isoleren, dan zelf stroom opwekken, daarna pas de verwarming vervangen. Een goed geïsoleerde woning heeft een kleinere (goedkopere) warmtepomp nodig en houdt de opgewekte warmte vast.

1. Schil: isoleren
Dakisolatie · HR++/HR+++ glas · Vloerisolatie
2. Opwek: zelf stroom maken
Zonnepanelen · Thuisbatterij
3. Installatie: verwarmen
Warmtepomp

Bedragen zijn indicatieve marktschattingen voor vergelijkbare woningen, geen offerte. Werkelijke kosten, besparing en labelsprong volgen uit een opname en offerte ter plekke.

Woon je op Maalbergenstraat 15? Claim je woning gratis

Alleen voor bewoners, na bevestiging van je adres:

  • Hoeveel mensen jouw woning bekeken, en hoeveel kopers een woning zoals de jouwe zoeken
  • Je eigen woningdossier: bewaar alles van deze pagina en vul het aan met je verbouwingen
  • Als je wilt: meldingen bij een nieuwe waarde-indicatie en woningen die te koop komen of verkocht zijn in je buurt

Indicatie nu: € 532.000 – € 624.000 · een schatting, geen taxatie

Blijf op de hoogte van Maalbergenstraat 15

Ontvang een seintje bij een geregistreerde koopsom in de straat, een nieuwe WOZ-waarde of een wijziging op dit adres.

Gratis · Alleen bij echte wijzigingen · Altijd met één klik af te melden

Laatst bijgewerkt: 19 oktober 2026

Maalbergenstraat 15, 5045 JG Tilburg: 2-onder-1-kap, gebouwd in 1994, 145 m² woonoppervlak.

2-onder-1-kap-woning (geschat), aan Maalbergenstraat 15 in Tilburg (5045JG), gebouwd in 1994. De woning heeft 145 m² woon­oppervlak. Energielabel B is geldig tot 2030.

Hulp van lokale specialisten


Verdieping

Lokale woonlasten

Je woonlasten bestaan naast je hypotheek ook uit heffingen, energie en verzekeringen.

Jouw volgende woning in Tilburg?
Sta klaar voor nieuw Pre-Funda-aanbod. Ontvang gratis bericht zodra een verkoopstart bekend is.
Meld je gratis aan

Verdieping

Beeld & locatie

Bekijk de woning vanuit de lucht, op de kadastrale kaart, op de overzichtskaart en vanaf de straat.

Luchtfoto van Maalbergenstraat 15

Luchtfoto van Maalbergenstraat 15 (PDOK)
Luchtfoto · PDOK (25 cm)
Gebouwvorm
9 × 9 m
voetafdruk*
3.0 m
hoogte
schuin
dak

*Vierkante schatting uit oppervlak. Werkelijke vorm kan afwijken.

Donkere omtrek = gebouwomtrek (BAG-pand). Gestippelde lijn = kadastraal perceel. Luchtfoto: PDOK Actueel Hoogfrequent (25 cm). Schematische gebouwvorm: 3D BAG (TU Delft).

Kadastrale kaart van Maalbergenstraat 15

De kadastrale kaart toont de ligging van panden en kadastrale percelen met bijbehorend perceelnummer. Perceelinformatie voor dit adres wordt binnenkort aangevuld.

Overzichtskaart van Maalbergenstraat 15

Overzichtskaart met de positie van Maalbergenstraat 15 en — indien beschikbaar — de gebouwomtrek en kadastrale perceelgrens.


Verdieping

Buurt — De Kievit Zuid-Oost

Deze woning staat in de buurt De Kievit Zuid-Oost (wijk Tuindorp De Kievit) in Tilburg. Tilburg is een gemeente in Noord-Brabant met een mix van historische lintbebouwing, naoorlogse uitbreidingswijken en recent toegevoegde nieuwbouw. De woningmarkt in Tilburg kenmerkt zich door relatief veel grondgebonden woningen en een actieve doorstroming.

Aantal woningen
344
Gem. WOZ-waarde
€ 594.000
Peildatum 1 januari 2025
WOZ per m²
€ 4.213
Gratis maandupdate

Ontvang elke maand de verkoopprijzen in Maalbergenstraat en omgeving

Welke woningen zijn er verkocht, voor welke prijs en wat is dat per m²? Eén keer per maand, gratis in je inbox. Met één klik weer afmelden.


Verder verkennen

Vergelijkbare woningen in de buurt


Actueel

Wat er verandert rond dit adres

Veranderingen in de Maalbergenstraat en op dit adres in de afgelopen 90 dagen.

Vergeleken met de straat

Met 145 m² is deze woning ongeveer even groot als de meeste woningen aan Maalbergenstraat (145–281 m²).

Bouwjaar 1994; aan Maalbergenstraat lopen de bouwjaren van 1994 tot 1996.

De geregistreerde energielabels aan Maalbergenstraat lopen van A+ tot B, meestal A.

Op basis van 49 adressen in de straat. Bronnen: BAG en EP-online.


Verder verkennen

Specialisten voor dit adres

Onafhankelijk vergelijken — we ontvangen een vergoeding van aangesloten partners.


Verder verkennen

Veelgestelde vragen over Maalbergenstraat 15

Hoe groot is Maalbergenstraat 15?
Maalbergenstraat 15 heeft een woon­oppervlak van 145 m².
In welk jaar is Maalbergenstraat 15 gebouwd?
Maalbergenstraat 15 is gebouwd in 1994. Dat is 0 jaar nieuwer dan het gemiddelde in deze straat (1994).
Welk energielabel heeft Maalbergenstraat 15?
Maalbergenstraat 15 heeft energielabel B (geldig tot 2030).
In welke buurt ligt Maalbergenstraat 15?
Maalbergenstraat 15 ligt in de buurt De Kievit Zuid-Oost in de wijk Tuindorp De Kievit in Tilburg.
Wat is de geschatte verkoopwaarde van Maalbergenstraat 15?
De indicatieve verkoopwaarde van Maalbergenstraat 15 ligt rond de € 578.000. De bandbreedte ligt tussen € 532.000 en € 624.000. Dit is geen taxatie; de werkelijke prijs hangt af van staat, vraag en aanbod.
Hoeveel stijgt de waarde van Maalbergenstraat 15 met een beter energielabel?
Van label B naar A+ levert gemiddeld 2-4% waardestijging op; voor Maalbergenstraat 15 is dat indicatief € 11.500 tot € 23.000. De werkelijke stijging hangt af van de uitgevoerde maatregelen en de markt.
Hoe kan ik Maalbergenstraat 15 verduurzamen?
Voor Maalbergenstraat 15 (bouwjaar 1994) met label B liggen vooral aanvullende dak- en vloerisolatie en HR++-glas, een (hybride) warmtepomp voor de hand. Kosten, besparing en subsidies verschillen per maatregel; een energieadviseur kan dit per woning doorrekenen.
Hoe lang is het energielabel van Maalbergenstraat 15 nog geldig?
Het geregistreerde label B van Maalbergenstraat 15 is geldig tot 31 december 2030. Een energielabel is 10 jaar geldig; na verduurzaming kan een nieuw label een betere klasse opleveren.

Niets missen

Krijg nieuw aanbod in Tilburg als eerste

Pre-Funda · exclusief · als eerste

Weet als eerste wanneer woningen in Tilburg in verkoop gaan

Van de Reeshof tot het centrum: schrijf je gratis in voor nieuw Pre-Funda-aanbod in Tilburg. Je ontvangt bericht zodra een verkoopstart bekend is.

100% gratis Direct of wekelijks Met 1 klik uitschrijven
Activeer gratis Pre-Funda