Gendringenlaan 22

5043LL Tilburg · Huibeven WestNiet te koop

In één oogopslag

Kerncijfers

15 jaar nieuwer dan de Tilburg-mediaan (1977).

WOZ-waarde
—
Oppervlak
—
Bouwjaar
1992
Type (afgeleid)
2-onder-1-kap
Energielabel
C

Dit adres staat niet als woning geregistreerd

Volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen (BAG) heeft Gendringenlaan 22 als gebruiksdoel onderwijsruimte. Daarom berekenen we hier geen woningwaarde: er is geen WOZ-waarde voor een woning en vergelijkbare woningverkopen zeggen niets over dit adres. De bekende feiten over het pand staan wel op deze pagina.

Laatst bijgewerkt: 17 oktober 2026

Gendringenlaan 22, 5043 LL Tilburg: 2-onder-1-kap, gebouwd in 1992.

2-onder-1-kap-woning (geschat), aan Gendringenlaan 22 in Tilburg (5043LL), gebouwd in 1992. Energielabel C is geldig tot 2029.


Verdieping

Beeld & locatie

Bekijk de woning vanuit de lucht, op de kadastrale kaart, op de overzichtskaart en vanaf de straat.

Luchtfoto van Gendringenlaan 22

Luchtfoto van Gendringenlaan 22 (PDOK)
Luchtfoto · PDOK (25 cm)
Gebouwvorm
50 × 50 m
voetafdruk*
3.0 m
hoogte
schuin
dak

*Vierkante schatting uit oppervlak. Werkelijke vorm kan afwijken.

Donkere omtrek = gebouwomtrek (BAG-pand). Gestippelde lijn = kadastraal perceel. Luchtfoto: PDOK Actueel Hoogfrequent (25 cm). Schematische gebouwvorm: 3D BAG (TU Delft).

Kadastrale kaart van Gendringenlaan 22

De kadastrale kaart toont de ligging van panden en kadastrale percelen met bijbehorend perceelnummer. Perceelinformatie voor dit adres wordt binnenkort aangevuld.

Overzichtskaart van Gendringenlaan 22

Overzichtskaart met de positie van Gendringenlaan 22 en — indien beschikbaar — de gebouwomtrek en kadastrale perceelgrens.


Verdieping

Buurt — Huibeven West

Deze woning staat in de buurt Huibeven West (wijk Huibeven) in Tilburg. Tilburg is een gemeente in Noord-Brabant met een mix van historische lintbebouwing, naoorlogse uitbreidingswijken en recent toegevoegde nieuwbouw. De woningmarkt in Tilburg kenmerkt zich door relatief veel grondgebonden woningen en een actieve doorstroming.

Aantal woningen
930
Gem. WOZ-waarde
€ 309.714
Peildatum 1 januari 2025
WOZ per m²
€ 3.961
Gratis maandupdate

Ontvang elke maand de verkoopprijzen in Gendringenlaan en omgeving

Welke woningen zijn er verkocht, voor welke prijs en wat is dat per m²? Eén keer per maand, gratis in je inbox. Met één klik weer afmelden.


Verder verkennen

Vergelijkbare woningen in de buurt


Actueel

Wat er verandert rond dit adres

Veranderingen in de Gendringenlaan en op dit adres in de afgelopen 90 dagen.


Verder verkennen

Specialisten voor dit adres

Onafhankelijk vergelijken — we ontvangen een vergoeding van aangesloten partners.


Verder verkennen

Veelgestelde vragen over Gendringenlaan 22

In welk jaar is Gendringenlaan 22 gebouwd?
Gendringenlaan 22 is gebouwd in 1992. Dat is 7 jaar ouder dan het gemiddelde in deze straat (1999).
Welk energielabel heeft Gendringenlaan 22?
Gendringenlaan 22 heeft energielabel C (geldig tot 2029).
In welke buurt ligt Gendringenlaan 22?
Gendringenlaan 22 ligt in de buurt Huibeven West in de wijk Huibeven in Tilburg.

Niets missen

Krijg nieuw aanbod in Tilburg als eerste

Pre-Funda · exclusief · als eerste

Pre-Funda: zie woningen in Tilburg vóórdat ze te koop staan

Particulieren bieden hun woning eerst exclusief aan via TillyWoont. Schrijf je gratis in en ontvang nieuw aanbod als eerste — direct contact met de eigenaar, geen makelaar.

100% gratis Direct of wekelijks Met 1 klik uitschrijven
Activeer gratis Pre-Funda