Denekampstraat 12
5043JT Tilburg · Huibeven OostNiet te koop
Kerncijfers
9 jaar nieuwer dan de Tilburg-mediaan (1977).
Gaat u ooit verkopen? Begin nu slim.
Ontdek met een paar foto’s wat u nu al kunt doen om straks goed te verkopen — en wat u kunt laten. Gratis, in 3 minuten.
Wat is Denekampstraat 12 waard?
Indicatieve waarde
€ 402.000
Onderkant range
€ 370.000
Bovenkant range
€ 434.000
De geschatte marktwaarde van Denekampstraat 12 in Tilburg ligt tussen € 370.000 en € 434.000, met een puntschatting van € 402.000. Voor dit adres is geen WOZ-waarde beschikbaar; de indicatie is berekend uit 7 vergelijkbare woningen in Tilburg (mediaan € 3.409 per m²), gecorrigeerd voor oppervlak, bouwjaar, type en energielabel. Vertrouwen: hoog.
Bandbreedte op basis van 7 vergelijkbare woningen in Tilburg (geen WOZ-waarde bekend). Hoe rekenen wij?
| WOZ-waarde | Niet bekend voor dit adres |
|---|---|
| Vergelijkbaar aanbod | 7 woningen in Tilburg |
| Mediaan prijs per m² | € 3.409/m² |
| Spreiding vergelijkbare verkopen (p25–p75) | € 368.259 – € 420.557 |
| Weging in hybride waarde | 0% WOZ · 100% vergelijkbaar aanbod |
| Vertrouwen indicatie | hoog |
Bron: Waarderingskamer (WOZ), Kadaster, CBS prijsindex bestaande koopwoningen en actueel woningaanbod. Indicatie aanname conditie: goed (gemiddeld onderhouden, geen renovatie). Geen taxatie.
Verfijn met jouw onderhoudsstaatBlijf op de hoogte van Denekampstraat 12
Ontvang een seintje bij een geregistreerde koopsom in de straat, een nieuwe WOZ-waarde of een wijziging op dit adres.
Gratis · Alleen bij echte wijzigingen · Altijd met één klik af te melden
Woon je op Denekampstraat 12?
Bevestig je adres en krijg je eigen woningoverzicht: waardeverloop, verkopen in de straat, belangstelling en energie.
Wat levert verduurzamen mij op voor Denekampstraat 12?
Energielabel
Geen geregistreerd label bij EP-online. Bij verkoop laat de eigenaar een definitief label opstellen door een EP-adviseur.
Investering, besparing en waardestijging
Indicatie op basis van het bouwjaar (er is geen geregistreerd energielabel), het woonoppervlak en vergelijkbare woningen. De lokale specialist bepaalt het definitieve bedrag na een woningbezoek.
Wat wil je bereiken met je woning?
Kies eerst één wens — dan zie je direct wat dat voor Denekampstraat 12 betekent.
Dit betekent het voor jouw woning
Hoe wil je verder?
Na je keuze: zelf inzicht met Mijn Energieplan, of gratis complete begeleiding aanvragen.
Labelsprong stap voor stap
Bekijk alle maatregelen, subsidies en de slimste volgorde
Alle maatregelen voor deze woning
| Maatregel | Investering | Besparing/jr | Terugverdientijd | Label | |
|---|---|---|---|---|---|
| Spouwmuurisolatiein indicatie naar A | € 1.200 – € 2.500 | € 250 – € 440 | ± 5,4 jaar | ± 1 stap | |
Waarom bij deze woning: Woningen uit bouwjaar 1986 hebben vaak een ongeïsoleerde of matig geïsoleerde spouw. Subsidie (ISDE): €8 per m² (vanaf 10 m²) Alles over spouwmuurisolatie | |||||
| Dakisolatiein indicatie naar A | € 2.500 – € 5.000 | € 250 – € 500 | ± 10 jaar | ± 1 stap | |
Waarom bij deze woning: Via het dak gaat de meeste warmte verloren; bij bouwjaar 1986 is de isolatie vaak beperkt. Subsidie (ISDE): €30 per m² (binnen) / €38 per m² (buiten), vanaf 20 m² Alles over dakisolatie | |||||
| HR++/HR+++ glasin indicatie naar A | € 2.500 – € 5.000 | € 200 – € 400 | ± 12,5 jaar | ± 1 stap | |
Waarom bij deze woning: HR++ of triple glas vervangt enkel/dubbel glas en verhoogt het comfort direct. Subsidie (ISDE): €46/m² HR++ glas, €131/m² triple-glas Alles over hr++/hr+++ glas | |||||
| Vloerisolatie | € 1.500 – € 3.400 | € 200 – € 390 | ± 8,3 jaar | ± 0.5 stap | |
Waarom bij deze woning: Isolatie onder de vloer geeft warmere voeten en past goed bij een kruipruimte. Subsidie (ISDE): €8 per m² (vloer) / €11 per m² (bodem), vanaf 20 m² Alles over vloerisolatie | |||||
| Zonnepanelen | € 4.500 – € 9.000 | € 800 – € 1.400 | ± 6,1 jaar | ± 1 stap | |
Waarom bij deze woning: Een goed georiënteerd dak levert jaarlijks veel stroom op. Subsidie (ISDE): Geen ISDE-subsidie (sinds 2024) Alles over zonnepanelen | |||||
| Warmtepomp | € 5.000 – € 9.000 | € 500 – € 900 | ± 10 jaar | ± 1.5 stap | |
Waarom bij deze woning: Na isolatie kan een (hybride) warmtepomp het gasverbruik sterk verlagen. Subsidie (ISDE): €2.250–€3.750 (hybride) tot €7.000+ (all-electric, afhankelijk van vermogen) Alles over warmtepomp | |||||
| Thuisbatterij | € 4.000 – € 8.000 | € 200 – € 600 | ± 15 jaar | geen labelstap | |
Waarom bij deze woning: Slaat zonnestroom op voor eigen gebruik; vooral interessant met een dynamisch contract. Subsidie (ISDE): Geen ISDE-subsidie op thuisbatterijen Alles over thuisbatterij | |||||
Begin hier: de slimste volgorde
Eerst de schil isoleren, dan zelf stroom opwekken, daarna pas de verwarming vervangen. Een goed geïsoleerde woning heeft een kleinere (goedkopere) warmtepomp nodig en houdt de opgewekte warmte vast.
Bedragen zijn indicatieve marktschattingen voor vergelijkbare woningen, geen offerte. Werkelijke kosten, besparing en labelsprong volgen uit een opname en offerte ter plekke.
Laatst bijgewerkt: 17 oktober 2026
Denekampstraat 12, 5043 JT Tilburg: rijwoning, gebouwd in 1986, 118 m² woonoppervlak.
Rijwoning (geschat), aan Denekampstraat 12 in Tilburg (5043JT), gebouwd in 1986. De woning heeft 118 m² woonoppervlak.
Wil je precies weten wat Denekampstraat 12 waard is?
Modelwaarde met betrouwbaarheidsklasse, bandbreedte en recente Kadaster-verkopen uit de buurt. Binnen minuten, € 14,95 (normaal € 59).
Lokale woonlasten
Je woonlasten bestaan naast je hypotheek ook uit heffingen, energie en verzekeringen.
Beeld & locatie
Bekijk de woning vanuit de lucht, op de kadastrale kaart, op de overzichtskaart en vanaf de straat.
Luchtfoto van Denekampstraat 12
*Vierkante schatting uit oppervlak. Werkelijke vorm kan afwijken.
Donkere omtrek = gebouwomtrek (BAG-pand). Gestippelde lijn = kadastraal perceel. Luchtfoto: PDOK Actueel Hoogfrequent (25 cm). Schematische gebouwvorm: 3D BAG (TU Delft).
Kadastrale kaart van Denekampstraat 12
De kadastrale kaart toont de ligging van panden en kadastrale percelen met bijbehorend perceelnummer. Perceelinformatie voor dit adres wordt binnenkort aangevuld.
Overzichtskaart van Denekampstraat 12
Overzichtskaart met de positie van Denekampstraat 12 en — indien beschikbaar — de gebouwomtrek en kadastrale perceelgrens.
Buurt — Huibeven Oost
Deze woning staat in de buurt Huibeven Oost (wijk Huibeven) in Tilburg. Tilburg is een gemeente in Noord-Brabant met een mix van historische lintbebouwing, naoorlogse uitbreidingswijken en recent toegevoegde nieuwbouw. De woningmarkt in Tilburg kenmerkt zich door relatief veel grondgebonden woningen en een actieve doorstroming.
Ontvang elke maand de verkoopprijzen in Denekampstraat en omgeving
Welke woningen zijn er verkocht, voor welke prijs en wat is dat per m²? Eén keer per maand, gratis in je inbox. Met één klik weer afmelden.
Vergelijkbare woningen in de buurt
Wat er verandert rond dit adres
Veranderingen in de Denekampstraat en op dit adres in de afgelopen 90 dagen.
- Denekampstraat 34 oktober 2026Nieuw te koop aangeboden
- Denekampstraat 173 oktober 2026Nieuw te koop aangeboden
Specialisten voor dit adres
Onafhankelijk vergelijken — we ontvangen een vergoeding van aangesloten partners.
Veelgestelde vragen over Denekampstraat 12
- Hoe groot is Denekampstraat 12?
- Denekampstraat 12 heeft een woonoppervlak van 118 m².
- In welk jaar is Denekampstraat 12 gebouwd?
- Denekampstraat 12 is gebouwd in 1986. Dat is 0 jaar nieuwer dan het gemiddelde in deze straat (1986).
- Welk energielabel heeft Denekampstraat 12?
- Voor Denekampstraat 12 is geen geregistreerd energielabel bekend in EP-Online. Een definitief label moet bij verkoop worden vastgesteld door een gecertificeerd adviseur.
- In welke buurt ligt Denekampstraat 12?
- Denekampstraat 12 ligt in de buurt Huibeven Oost in de wijk Huibeven in Tilburg.
- Wat is de geschatte verkoopwaarde van Denekampstraat 12?
- De indicatieve verkoopwaarde van Denekampstraat 12 ligt rond de € 402.000. De bandbreedte ligt tussen € 370.000 en € 434.000. Dit is geen taxatie; de werkelijke prijs hangt af van staat, vraag en aanbod.
Krijg nieuw aanbod in Tilburg als eerste
Pre-Funda: zie woningen in Tilburg vóórdat ze te koop staan
Particulieren bieden hun woning eerst exclusief aan via TillyWoont. Schrijf je gratis in en ontvang nieuw aanbod als eerste — direct contact met de eigenaar, geen makelaar.